2020 Liepos 21 d   Raffaello décor stucco by Oikos technikai jau 30 metų.


2020 Balandžio 06 d   Pranešame, kad pas mus galite įsigyti reikiamų medžiagų sienų dekoravimo darbams atlikti.


2018 Birželio 18 d   Užuolaidų paslėpimo lubinės juostos Creativa LK serija pasipildė dar vienu gaminiu - LK-03. Dabar turime net trijų Jums reikalingų aukščių : 10, 15 ir naują 12 cm.


APIE MUS

Stengdamiesi būti aktualūs profesionaliam vartotojui, po ilgų paieškų parodose, nutarėme atstovauti kelias labai specializuotas dekoro srities užsienio kompanijas.

Tankiai užduodavome sau klausimą, kodėl Italų dekoras?

Tikriausiai todėl, kad mes nuolatos norime būti novatoriški, taip sakant dekoravimo mados smaigalyje, nes „Oikos“ir“ Candis“ gaminius iš konkurentų tarpo daug kas skiria. Tai visų pirma:

  • Įvairi ir pastoviai atnaujinama gama ekskliuzyvių dangų su didelio dekoratyvumo efektu. Ši didžiulė pasiūla tenkina praktines užduotis tiek dizainerių, architektų, tiek ir paprastų, neprofesionalių vartotojų.
  • Ekologiškumas, mūsų siūlomuose gaminiuose nėra toksiškų lakių junginių.
  • Plati spalvinė gama, jungianti daugiau negu 2000 spalvų pagal NCS, RAL ir savų kolekcijų įgalinančių atlikti daugiau negu 45000 dangų sistemų variantų.
  • Mes naudojame tik vieną skiediklį – tai vanduo.
  • Puikios siūlomų dangų eksploatacinės savybės ( spalvų stabilumas, atsparumas trinčiai, pralaidumas garams, elastingumas ir t.t. )
  • Dalis gaminių siūloma koncentratų pavidalu, tai labai patogu profesionalams ir ekonomiška, mažina transporto išlaidas.

Užduokite sau klausimą: Kodėl negyventi gražiau?

Apsilankykite pas mus, o mes pabandysime jums padėti nuspalvinti savo gyvenimą tiesiogine prasme, pasitelkiant geriausius dažus, žvilgančius bei švarius kaip vandens lašas.

Kviečiame bendradarbiauti „kūrybines sielas“, architektus. Jūs esate madų diktatoriai dekoravimo srityje. Be jūsų naujų idėjų ir mūsų smegeninės rambėja. Padėkite mums, tuo pačiu padėdami savo minčių įgyvendinimui.

Pagarbiai, direktorius Gintaras Dvariškis.


« Atgal