Populiariausių "CANDIS" dekorų kolekcijos
DEKORATYVINIS TINKAS TRACCE
ATF ETNIKA
ANTICHE TERRE FIORENTINE PERLESCENTE (ATF PERLESCENTE)
ANTICHE TERRE FIORENTINE VINTAGE (ATF VINTAGE)
ANTICHE TERRE FIORENTINE ORI E ARGENTI (ATF ORI E ARGENTI)
ANTICHE TERRE FIORENTINE 4
Plačiau apie "CANDIS" produkciją
www.candis.it
 

Atlikti projektai:
Viešbutis "Artis"
Liejyklos g. 11/23, Vilnius
Architektas:
Rimvydas Mickevičius

 

DEKORATYVINIS TINKAS TRACCE

Candis kompanija pristato naują dekoratyvinį tinką Tracce. Šis produktas suteiks unikalumo ir išskritinumo jūsų namų, darbo, laisvalaikio erdvei, nes dekoratyvinio tinko spalvinė gama yra neribojama ir, dėka gausaus įrankių pasirinkimo, kiekvienai sienai gali būti sukurti vienetiniai raštai. Candis įmonės sukurtas Tracce dekoratyvinis tinkas yra stilingas, atsparus drėgmei, ilgaamžis.Susipažinkite su firmos Candis naujiena “Tracce”

Dekoratyvinio tinko TRACCE nuotraukos
Charakteristika

Naujasis Candis dekoratyvinis tinkas Tracce yra mineralinių kalkių pagrindu sukurti sienų dažai. Šis produktas padeta sukurti unikalius dizainus, kurie suteiks orginalumo jūsų namams, darbo erdvei ar ofisui.

Sienų paruošimas

Prieš dažydami patikrinkite ar pagrindas atitinkamai padengtas. Pagrindo padengimo kokybę užtikrina skiedinio ir pagrindo dažų mišinys. Dėka jo išvengiama dažų skylinėjimo ar įtrūkimo. Jei paviršius netinkamai padengtas, Candis produktas Tracce gali nukristi kartu su skiediniu ir tinku.

Padengimo ciklas

Padenkite tinkuotą paviršių sluoksniu Candis grunto( atskiedžiant 30/40% vandens). Palaukite kol paviršius išdžius ir tada pradėkite dengti Tracce produktą, kuris gali būti naudojamas toks koks yra arba suteikiant atspalvį naudojant tonavimo sistemą arba tonerį pasirinktą iš gausaus Candis siūlomo asotimento ( santykiu 1 toneris 6kg dažų; 4 toneriai 24kg dažų).

Jei norite pasiekti “Forma” efektą, kuris atspindi betono tekstūrą ir spalvą, mes rekomenduojame tonuoti su gruntiniu sluoksniu skirtu tinkui su toneriu nr. 110 ( 1 toneris 2.5 litrų dažų) ir Tracce su toneriu nr. 390.

Padenkite dekoratyvinį tinką Tracce su nerūdyjančio plieno mentele, skirstant tinką ant paviršiaus taip, kad tolygiai pasiektumėte apytiksliai 2mm storį.

Stenkitės pasiekti kaip įmanoma lygesnį paviršių, nes šis tinkas yra dengiamas tik vienu sluoksniu.

Kai tinkas yra padegtas atitinkamai ir dar nėra išdžiuvęs galite sukurti norimą raštą, tiesiog pasirikdami iš visų siūlomų kataloge( “Rock” (lt.Akmuo), “ Utopia” (lt.Utopija), “Forma” (lt.Forma), efektą galite išgauti naudojant “Alabaste” volelį ar naudojant “Maya” volelį). Kad išgautumėte efektą, naudokite vieną arba daugiau įrankių kaip yra rekomenduojama. Jie padės sukurti norimą tekstūrą ir formas. Norint pasiekti norimą efektą, naudokite dažų volelį, mentelę, dažymo kempinėlę, mentę ir kitas.

Kai dekoratyvinis tinkas yra beveik išdžiuvęs, džiūvimo laikas priklauso nuo aplinkos sąlygų (pvz. drėgmės, temperatūros, sienų paviršiaus būklės, produkto panaudoto kiekio...), išlyginti paviršių suTracce produktu galima su mentele panaikinant prieš tai sukurtus raštus, jei reikia papurkškite sienas vandeniu, kad suteikti joms daugiau drėgmės. Kai pilnai išdžius sienos, jei norite, naudojant nerūdyjančio plieno mentelę ant paviršiaus su nemažu spaudimu galite nupoliruoti paviršių ( nerekomenduojama kai norite išlaikyti “Forma” efektą). Kada siena yra pilnai išdžiuvusi ir trokštamas dizainas pasiektas, pabaikite dekoraciją (visiems efektams išskyrus “Forma”).

Naudojant vie no iš nurodytų Candis produktų pagrindą: Velatura, Arabesque ar Etkika, kaip yra nurodyta kataloge

Pasiekti Tracce dizainą reikia padengti du jo sluoksnius.

Padenkite pirmąjį sluosnį pasirinktos dekoravimo medžiagos sekančia seka:

Netonuotą pirmą sluoksnį, atskiestą Velatura Candis produktą su 30% vandens (santykiu 100 dalių produkto su 30 dalių vandens), jei pasirinkote Velantura Candis viršutinį sluoksnį. Netonuotą pirmą sluoksnį, atskieskite Arabesque Candis produktą su 30% vandens (santykiu 100 dalių produkto su 30 dalių vandens), jei pasirinkote Arebesque Candis viršutinį sluoksnį. Netonuotą pirmą sluoksnį, atskieskite Velatura Candis arba Arabesque Candis produktus su 30% vandens (santykiu 100 dalių produkto su 30 dalių vandens), jei pasirinkote Etnika viršutinį sluoksnį.

Pirmą netonuotą paviršių būtina naudoti kaip nurodyta, nes kitaip nepavyks išgauti Tracce dekoro. Antrąjį sluoksnį padenkite tik tada kai pirmasis bus pilnai išdžiuvęs.

Antrasis sluoksnis:

Candis dekoratyvinius produktus nesvarbu kurį pasirinksite turite atskiesti tuo pačiu santykiu kaip ir pirmąjį sluoksnį. Tuo pačiu bemaišant dažus imaišykite ir tos pačios rūšies spalvos paskristytoją, net ir plyšiuose ar išsikišimuose anksčiau naudotus Tracce produkte. Priešingai nei pirmasis sluoksnis, antrasis sluoksnis dažų bus tonuojamas norint pasiekti norimą atspalvį naudojant Candis tonerį ( naudojant Velatura arba Arabesque produktus; tai nėra taikoma Etnika). Toneris turi būti pridėtas į Velatura arba Arabesque dažus prieš maišant juos su vandeniu, nepamirškite kad dažai turi būti kruopščiai išmaišyti. Tonerio santykis yra 1 dažų toneris su 2.5 litrų dažų praskiestų vandeniu. Produktą padenkite naudodami vieną iš nurodytų įrankių: kempinėle, teptuku, skudurėliu. Kada siena yra visa tolygiai padengta, jei matote kažkurioje vietoje dažų perteklių, galite jį pašalinti nedelsiant su popieriumi, šlapia kempine ar skudurėliu. Norėdami apsaugoti sieną dar geriau ar tiesiog suteikti jai spindėsio galite naudoti vašką skirtą Tracce produktams. Šis vaškas yra neautralus specialiai sukurtas Candis firmos. Vaškas turi būti tolygiai padengtas sienai visiškai išdžiuvus. Padengus palaukite pora minučių kad įsigertų ir tada nublizginti su vilnos arba blizginamuoju audiniu.

Informacija suteikta lankstinuke susijusi su spalvine gama yra tik pavyzdys. Candis įmonė yra sukūrusi daugybę spalvinių tonerių, kurių dėka galima išgauti daugybę atspalvių. Candis įmonė taip pat siūlo neribotą skaičių įrankių su kuriais galite sukurti Tracce efektą. Dėka beribės spalvinės gamos ir įrankių gausos yra paliekama daug galimybių kūrimui ir fantazijų išpildymui.

Tracce gaminys yra labai universalus, todėl gali būti sukurti įvairiausi raštai ir spalvos. Taip paversdamas kiekvieną paviršių padengtų Tracce gaminiu unikaliu ir neatkartojamu.

Įspėjimai

Pašalinkite vandens perteklių skardinėje dažų prieš juos naudojant. Kruopščiai išmaišykite Tracce produktą su mechaniniu maišytuvu ir jokiu būdu nepridėkite dar vandens prieš jį naudojant. Yra patartina nenaudoti šio produkto šaltuoju metų laiku, kad apsaugoti nuo šerkšno susidarymo galimybės. Laikyti patalpose pritaikytose sandėliavimui orginaliose gaminio pakuotėse. Tracce gaminys nuo sumaišymo gali būti naudojamas iki metų. Produkte yra kalkių, todėl saugokit, kad nepatektų į akis ar ant odos. Laikyti vaikams neprieinamoje.vietoje

Candis įmonė negali būti kaltinama dėl neteisingo produkto naudojimo ar komplikacijų atsiradusių dėl šių veiksmų.

Techniniai faktai

Gaminio svoris

1.650 kg/l ± 0.05

Granulių dydis

700 m max

Fizinė gaminio būsena

Pasta

Išeiga

Ca 2 kg/m2 pabaigus

pH

11,7/11,8

VOC reguliacija

EU limitinė vertė (dir 2004/42/EC) šiam produktui (cat A/c), 75 g/l (2007) / 40 g/l (2010) – VOC turi produkte paruoštame naudoti: ne daugiau nei 39 gramus/litre.

Skardinės dydis

24kg ir 6kg

Džiūvimas

Žiurėti išplėstiniame informacijos buklete

Atskiedimas

Paruoštas naudojimui

Aplinkos temperatūra

Nedenkite produkto jei kambario temperatūra mažesnė nei +5oC ir oro drėgmė aukštesnė nei 75%

Įrankiai naudojimui

Nerūdyjančio plieno mentė

Įrankiai skirti sukurti dizainą

Nerūdyjančio plieno mentė, maya volelis, allabaste volelis, ATF teptukas, kempinė, glaistytuvas

Spalvos skleidimo ir dekoravimo įrankiai

Kempinė, ATF teptukas, audinys, pirštinė, nerūdyjančio plieno mentė

Įrankių valymas

Išplauti su drungnu vandeniuDekoratyvinio tinko TRACCE pavyzdžiai
« Atgal